УВАГА! НА ПОРТАЛІ ПРОВОДИТЬСЯ НАБІР МОДЕРАТОРІВ!

       Увага! Наш портал лише недавно запрацював, але вже має непогані позиції в пошукових ситемах та хорошу статистику відвідування. Але для повноцінного порталу потрібно публікувати не тільки альбоми, а й створити інші розділи (наприклад: "свіжа музика", "каталог народних пісень", "тексти й акорди" і т.д.).

     Щоб створити ці розділи, потрібні люди,які будуть публікувати там матеріали. Ми пропонуємо вам створити свій розділ на ukrmuz.at.ua. Ви можете  створити розділ на будь-яку тему (приклади наведено вище). Наголошую, що це буде ваш повноцінний розділ! Адміністрація не буде втручатися у справи цього розділу!

     Вимоги:

      1. Грамотність та адекватність

      2. Українська мова

Більше вимог, як таких до вас немає, ну хіба що знання системи Ucoz (комп'ютерні навики керування вашим розділом), але це не обов'язково, бо якщо ви з цим не знайомі, то ми просто зробим за вас усю чорну роботу :)

        ЯК СТАТИ МОДЕРАТОРОМ РОЗДІЛУ?

Щоб стати модератором на ukrmuz.at.ua, потрібно написати мені або mefistofelю (на порталі два адміна) в скайп:

mister_android

mefis0fel 
ВхІд
ПоШуК
СтАтИсТиКа

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
НаШ ПаРтНеР:
.
Ви із регіону:
Всього відповідей: 332

скачати українську музику, скачати альбоми, скачати україномовну музику,скачати музику альбомами,альбоми музики 2011,скачати музику безкоштовно,скачати музику, скачати альбоми, українська музика, україська музика скачати, скачати альбоми музики, скачати музику українську,скачати музику безплатно, безплатно скачати альбоми, скачати альбоми безкоштовно, скачати музику безплатно, скачати альбоми українських виконавців, завантажити українську музику, скачати українські пісні,crfxfnb erhf]ycmre vepbre, українська музика, архів української музики, українська музика скачати,скачати музичні альбоми, українська естрадна музика скачати, скачати українську естрадну музику, ку,

androID © 2020
Конструктор сайтів - uCoz